Lastehoid

Lapsi saab tuua meie mängutuppa hoidu E-R 9.00-13.00*. Sobib näiteks tunnitasu alusel käijatele.

Lapsi võtame hoidu alates 6. elukuust.

Tunnitasu alusel lapsehoid

  • lepingulisele kliendile 5 eurot/tund;
  • mittelepingulisele kliendile 6 eurot/tund.

Kuutasu alusel lapsehoid

Regulaarselt käijatel soovitame kuutasu alusel lapsehoidu.

Mängutoa hoid saab hoidjaga kauem kui tavapärasel lahtiolekuajal avatud olema juhul, kui saame gruppi vähemalt viis last.

Regulaarne hoid lepingulisele kliendile:

  • 2 x nädalas 250 eurot;
  • 3 x nädalas 283 eurot;
  • 4 x nädalas 316 eurot;
  • 5 x nädalas 360 eurot.

Mängutoas on hoidu toodud lastel ka magamisvõimalus (sahtelvoodid, pulgavoodi ja reisivoodi), kui mõni pisike peaks üks hetk väga ära väsima. Lastel on ka kerge eine võimalus – kohupiim, jogurt, beebitoit, näputoidud, võileivad (aedvili, puuvili), mõnikord küpsetatakse koos lastega ka pannkooke, tehakse ühiselt salateid.

Soovitame lapse jaoks suurem söögikord kaasa pakkida, mille paigutame nimeliselt külmkappi soojendamist ootama. Samuti varuks vahetusriideid ja hügieenitarvikuid.


Võta meiega ühendust saates e-kiri lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu.


Meie hoidjad

Annika – E-R 9.00-13.00

Lapsehoidja Annika on läbinud lapsehoidja kursuse ja ees ootab veel kutseeksami hiilgav sooritamine. Annika on keegi, kelle kätte võib oma lapsed usaldada. Meie töötajate valiku zürii pisikohtunik Rasmus leidis juba teisel päeval, et tema sülle tasub pugeda küll. Annikal on ka endal kaks kooliealist last.

Juta – juhuslikel aegadel

Juta on lasteaias töötanud lasteaia õpetajana 12 aastat, on ema neljale lapsele ja vanaema üheksale lapsele. Jutale meeldib väga lastega tegeleda ja lapsed vaimustuvad Jutast kiiresti. Juta on nõus tulema ka lapse koju hoidma. Juta võitis väikelastest ja beebidest koosneva zürii enamuse poolehoiu kiiresti.

NB! Hoidjate nimistu täieneb jooksvalt, kui pikema päeva hoiu soovijaid koguneb.