Beebimassaaži kursus “Kuidas ise oma beebit aidata?”

Beebimassaaži kursus “Kuidas ise oma beebit aidata?”

Armsad emad ja isad! Tulge oma beebidega (1-12 kuud) õppima, kuidas ise oma beebit rahustada, lõdvestada, aidata uinuda, toetada tema seedimist, tugevdada immuunsust ja mis peamine….tugevdada veelgi seda sidet, mis on teie vahel. Massaaži abil saab beebi arengut toetada ning pingeid maandada.

Kursus kestab 1,5 tundi, mis on paras aeg beebile mõnulemiseks ja kaasategemiseks.

Kõigepealt teeme sissejuhatuse ning räägime, kuidas massaažiks valmistuda ja mida massaažiks vaja on, milline koht on sobivam. Siis teeme 45 minutit praktikat ja harjutame kõik massaaživõtted beebi peal läbi – jalad, jalatallad, kõht, rind, käed, selg, pepu, pea ja nägu. Pikemalt räägime kõhumassaažist ehk kuidas leevendada gaasivalusid ja seedehäireid. Kursusel saab ka head juhised, kuidas vähendada beebi lihaspingeid.

Kui beebid väsivad, siis saavad emad neile süüa pakkuda ning samal ajal jagame veel refleksoloogia nippe, milliseid punkte vajutada, kui beebil on hambad tulemas või nohu-köha. Lisaks räägime veel massaaži mõjust beebi arengule, mis juhul on üldse massaažist kasu, millised on massaaži kasud ning kuidas massaaž aitab luua parema suhte vanemaga.


Millal? 10. juunil, alustame kell 11.00.
Grupi suurus
: kuni 15 beebit.
Kus? Mia Lastekeskuse ringiruum.
Võta kaasa beebile alustekike ja mänguasi.


Juhendab beebide massaažispetsialist Maili, kellel mitmekülgne väljaõpe ning hellitanud beebisid nii kursustel kui ka kodudes mitmeid aastaid.

Maili kirjutab endast nii:

Beebimassaaži olen õppinud M.I. Massaažikoolis 3-päevasel kursusel, Beebide refleksoloogiat 2-päevasel kursusel, lisaks olen õppinud füsioterapeut Solvi Kruus juures praktikat tehes palju tunde. Beebimassaažis kasutan loomulikult ka klassikalilse massaaži kursusel ning 2-aastasel refleksoloogia kursusel ja Indias ajurveeda massaaži kursusel omandatud teadmisi 🙂

Olen üle 3 aasta tegelenud beebidega – juhendades beebide võimlemistunde ning beebide massaažikursuseid ning kodudes beebisid masseerinud. Lisaks olen käinud paljudel erinevatel loodusravi koolitustel ja omandanud mitmeid emotsioonidega töötamise tehnikaid ja seda kõike ikka selleks, et toetada beebide ja väikelaste vanemaid parimal võimalikul moel


Registreerumine SIIN (kliki). Registreeruda saab kuni 5. juunini.
Lisainfo saamiseks palun kirjuta lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu.

Kursuse hind on 20 eurot, tasumine toimub ettemaksuna arve alusel. Kursuse eest tasu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui töötuba jääb ära Miast või tegijast tingitud põhjustel.

Mängutuppa on võimalik kaasavõetud laps(ed) hoidu jätta.
Hind 4 eurot/tund lapse kohta. Hoidjavajadusest anna kindlasti eelnevalt märku lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu.

Mia ♥ Sind