Alustab eelkooliaeliste tantsuring Kosel

Alustab eelkooliaeliste tantsuring Kosel

Mial on hea uudis kõigile, kes on Kosel puudust tundnud tantsuringist, kus saaksid käia pere pisemad lapsed. Avame Mia Lastekeskuses 2-5aastaste tantsuringi.

Mia tantsugrupp nimega Kiisupojad on meie kõige pisemate sõprade jaoks ettevalmistus edasiseks eluks, tantsuks, kuidas käppadele kukkuda, hiiri püüda, end liigutada. Õpime, mis võimalused on liikumiseks, kuidas rütmi tunnetada, emotsioone tunda ja väljenda läbi lõbusa liikumise, läbi muusika ning lihtsate ja kergesti õpitavate tantsuliigutuste. Tants ja liikumine on arendav tegevus, mis mõjub vabastavalt ja positiivselt igas vanuses lapsele, nagu ka täiskasvanule.

Riietus ja jalanõud

Trennis võivad olla ükskõik mis riided, peaasi et mugav oleks ja riided veniksid. Jalas sussid või sokid.


Registreerumine

Tantsugrupp on avatud, kuid on võimalik juurde liituda.
Palun saada vastav sooviavaldus lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu

Lepingut saab allkirjastada eelnevalt Mia Lastekeskuses lahtiolekuaegadel kui ka digitaalselt.


Treener

Mia tantsuringi treener - Marlen Peeba

Marlen Peeba tantsuklubist Mustad Kassid.

On õppinud ja täiendanud end New Yorkis, Broadway Dance Center tantsustuudios. Tants on tema jaoks hinge ja emotsioonide väljendus ning iga tema kava annab edasi mingi sõnumi, mida ta sellega öelda tahab. Tal on ka must vöö karates. Kaasaegne urban ninja.


Grupi suurus

Grupis on minimaalselt 8 last, maksimaalne suurus on 20 last.

Tantsuring toimumine

Trennid toimuvad 1x nädalas pühapäeviti kell 11.00 2-3aastastele ja kell 12.00 4-5aastastele Koerhaldjas Mia Lastekeskuse ringiruumis.

Ühe treeningu kestus 45 minutit.

Kuutasu

Tantsuringis osalemiseks sõlmitakse leping üheks õppeaastaks Mia Lastekeskuse ja lapsevanema vahel. Õppeaasta algab 1. septembril ja lõpeb 30. juunil.

Kui laps soovib ringist  lahkuda õppeaasta kestel, peab lapsevanem sellest teatama esindajale hiljemalt 25. kuupäevaks. Laps arvatakse ringist välja alates teatamisele järgnevast kuust ning eelmise kuu arve tuleb tasuda.

Kuutasu: 30 eurot. Tasumine toimub arve alusel.

Osalustasu tuleb tasuda terve õppeaasta vältel igakuiselt, olenemata sellest, kui tihti treeningutest osa võetakse, väljaarvatud erijuhtudel või arstitõendi olemasolul, tervislikel põhjustel.

Lapsevanem esitab plaanilise puudumise osas avalduse järgneva kuu kohta hiljemalt eelneva kuu 25. kuupäevaks e-kirja teel. Avaldusse märkida lapse nimi ja periood, mis kuupäevast kuupäevani laps ringist eemal viibib. Sellisel juhul puudutud kuu osalustasu tasuma ei pea.

Mia tantsuring ei asenda treeningtundi, millest ringiliige on puudunud.

Lisainfo: lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu

Mia ♥ Sind