TÖÖTUBA KOOS EMADE-LASTEGA: Kuidas valmib maailma parim küpsisetort?

TÖÖTUBA KOOS EMADE-LASTEGA: Kuidas valmib maailma parim küpsisetort?

Mia Lastekeskuse uues ja magusas töötoas ühendame ühel mänguhommikul lõbusa koosviibimise kasulike nippidega – tule õpi meie tordimeistri juhendamisel valmistama muidu nii klassikalist küpsisekooki palju põnevamalt ja efektsemalt, et seda võib lausa küpsisetordiks nimetada. Järgmise piduliku magusalaua oskad juba ise tordiga ehtida.

Kaasa saad retseptid, valminud tordi ning palju uusi teadmisi tordi kokkupaneku ja kaunistamise osas. Tule koos ema, isa, väikelapse, suurema õe või vennaga, kellega soovid. Emadepäev ju ka tulekul, üllata ema uute teadmistega 😊


Pilt laenatud: flora fricker Design

Millal? 28. aprillil, alustame kell 10.30, kestvus orienteeruvalt 3 tundi.
Grupi suurus
: valmib 15 torti, töötoas seega 15 ema-lapse ühist kohta.
Hinna sees on kogu vajaminevtordimaterjal/tooraine ja tordi kaasavõtmiseks karp. Palun endal kaasa võtta põlled.

Töötoas saab osaleja läbi teha vahukoore-toorjuustukreemi ja kuuleb passion curd´i valmistamisest, saab kokku panna täitsa oma tordi, koos valmistame ka tordi kaunistamiseks šokolaadi vigurid ja trühvlid, olemas on ka maasikad, kommid, puisted.

Juhendab Mia tordimeister SCakes, kes on magusat valmistanud Kose kandis juba mõned aastad. Vaata tema tehtud töid https://www.facebook.com/SCakestordid/.

Registreerumine SIIN (kliki). Registreeruda saab kuni 22. aprillini.
Lisainfo saamiseks palun kirjuta lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu.

Töötoa hind on 35 eurot, tasumine toimub arve alusel. Töötoa eest tasu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui töötuba jääb ära Miast või SCakes´ist tingitud põhjustel. Hind sisaldab käibemaksu.

Kui tuled terve perega ja osa lapsi töötoas osalemise asemel mängima tahaks minna, siis et ise töötoas mugavamalt ja keskendunult osaleda saaksid, jäta oma laps(ed) kõrvalruumi mängutuppa hoidu. Töötoa ajal hoiab meie hoidja silma peal ja lõbustab teie armsaid pisikesi. Hind 5 eurot/tund. Hoidjavajadusest anna kindlasti eelnevalt märku lastekeskus ät koerhaldjasmia.eu.

Magusate kohtumisteni!

Mia ♥ Sind